top of page

Alena Tancerová

Velmi profesionální přístup, v klidném a příjemném prostředí. Poprvé jsem si nechala udělat permanentní make-up linky a musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Paní mi na oční víčka dala protibolestivé obklady, takže mne to vůbec nebolelo. Navíc kamarády, když viděli, jak je to krásné a rovné a tenké, uvažují také o permanentním make-up. Nejlepší je výsledek. A ten je skvělý. 

"Spokojenost se službami salónu je veliká a ráda se vracím. Byla a jsem spokojená i s dalšími službami (Perm. tetování)"

"Skvělá práce při PMU obočí, jsem maximálně spokojená"

Adéla Karásková

Dnešní kosmetické ošetření v salonu LKCosmetics, bylo dokonalé, úžasné, salón velmi příjemně zařízený. Paní kosmetička je velmi precizní, masáž obličeje byla fantastická, tento salón velmi doporučuju, pro mě je to TOP a můžu říct, že jsem konečně našla svojí kosmetičku. V tomto salónu budu velmi ráda pravidelnou zákaznicí. Moc děkuji za krásnou pleť, jste velmi milá a za měsíc se opět těším.

"NEJLEPŠÍ KOSMETICKÝ SALÓN"

Kosmetická péče v tomto salonu krasy je pro mne relax jako na dovolene:)

Ještě jednou Vám moc děkuji za dokonalý P.M. obočí 🤩 Paní kosmetička je mooc milá, šikovná, velmi precizní a salon má krásně zařízen. Navštívila jsem už více salonů, ale tento je rozhodně numero 1 🤗 Proto vřele doporučuji všem☺️

Kosmetická péče od paní Leony je dokonalá - pracuje jak s pomocí profesionálních přístrojů, tak svými jemnými prsty, nanášené pleťové masky a další přípravky jsou krásně voňavé! Plusem navíc je precizní úprava obočí a ošetření rukou … nádhera👍

Kosmetika je vždy příjemná a odpočinková. Služby v salónu jsou velmi profesionální. Na návštěvu se vždy těším a všem ji vřele doporučuji.

bottom of page