top of page

Diamantová microdermabraze

Diamantová mikrodermabraze je velmi žádanou a efektivní metodou hloubkového čištění pleti. Pomocí diamantových krystalů a mírného podtlaku (vakua) dochází k šetrnému, leč velmi intenzivnímu odstranění zrohovatělých kožních buněk a odstranění nečistot z ucpaných pórů. Dochází i ke zvýšené mikrocirkulaci ve tkáních, která napomáhá regeneraci pleti (posiluje kolagenová a elastinová vlákna). Nejvhodnější kombinací po ošetření diamantovou mikrodermabrazí je aplikace zklidňujících a hydratačních sér a masek dle individuální potřeby pleti. Tím se účinek na pleť mnohonásobně zintenzivní (aktivní látky v masce působí přímo na "živé" kožní buňky).

 

Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti, kontraindikace jsou pouze rozšířené červené žilky v ošetřované lokalitě, hypersenzitivní či aknózní pokožka.

 

Ošetření je časově nenáročné, nebolestivé a velmi efektivní. Vzhledem k těmto přednostem je vhodná také pro klientky, které nemají čas na 60 ani 90minutové ošetření (tj. během polední pauzy). Ovšem lze je zařadit do standardního ošetření, kde se efekt spolu s další péčí násobí.

 

Po zákroku není vhodné chodit na přímé sluneční záření po dobu 24 hodin. Klientka odchází bez nebo pouze s mírným začervenáním. Pozitivní účinek na pleť je patrný již po prvním ošetření.

Partie těla, které lze ošetřit:

  • obličej, krk, dekolt, hřbety rukou

 

Kontraindikace

  • kuperóza (rozšířené žilky v obličeji)

  • hypersenzitivní pleť

  • aknózní pleť se silnými zánětlivými místy

Objednávky přijímám na telefonu +420 737 711 180. 

V případě nedostupnosti mě prosím omluvte, ale možná právě jednu z Vás ošetřuji. Zkuste to znovu nebo napište SMS a já se Vám ráda ozvu. Děkuji.

Ke kosmetickému ošetření                                                               300,- Kč

received_430346827825933.jpeg
bottom of page