top of page

Monopolární radiofrekvence - neinvazivní litfting

Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti, vráskám a také akné.


Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku. Skvělé výsledky dosahujeme u aknózní pokožky.


Průběh ošetření


Po odlíčení pokožky nanesu na pleť vhodný vodivý gel dle typu pokožky. a provedu radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků na závěr každého sezení aplikuji omlazující sérum.

Výsledky ošetření


Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek, zmírněním projevů ochablé pleti, akné a zeštíhlení obličeje. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po  měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření
Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 7-10 dní. V dlouhodobém horizontu je vhodné zařadit ošetření ke každoměsíčnímu kosmetickému ošetření.

received_615497385590788.jpeg

Partie těla, které lze ošetřit:

  • obličej, krk a dekolt

 

Kontraindikace

  • těhotenství a laktace

  • vážná srdeční onemocnění

  • poruchy srážlivosti krve

  • nemoci pojivové tkáně

  • rakovina

  • nedávné kolagenové výplně

  • osoby s kovovými implantáty v těle

Objednávky přijímám na telefonu +420 737 711 180. 

V případě nedostupnosti mě prosím omluvte, ale možná právě jednu z Vás ošetřuji. Zkuste to znovu nebo napište SMS a já se Vám ráda ozvu. Nejlépe využijte online Rezervační systém.

IMG_20220309_155127.jpg

Ke kosmetickému ošetření                                                               450,- Kč

Ošetření samostatně (60min.)                                                       1.290,- Kč

Balíček 4+1 zdarma                                                                            5.160,- Kč

bottom of page