top of page

Hydrodermabraze

Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Unikátní hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť.

 

Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazivního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku vaší pleti.

Hydrodermabraze pomáhá řešit problémy související s poškozením slunečním zářením a hyperpigmentací. Kromě toho vyhlazuje jemné vrásky, u mastné pleti výrazně redukuje množství kožního mazu a zužuje rozšířené póry. Díky komplexnímu působení pokožku také hydratuje.

Partie těla, které lze ošetřit:

  • obličej, krk, dekolt, hřbety rukou

 

Kontraindikace

  • kuperóza (rozšířené žilky v obličeji)

  • hypersenzitivní pleť

  • aknózní pleť se silnými zánětlivými místy

Objednávky přijímám na telefonu +420 737 711 180. 

V případě nedostupnosti mě prosím omluvte, ale možná právě jednu z Vás ošetřuji. Zkuste to znovu nebo napište SMS a já se Vám ráda ozvu. Děkuji.

Ke kosmetickému ošetření                                                               300,- Kč

facebook_1568032621585.jpg
bottom of page